Wargaming, 2014 Oyun Geliştiricileri Konferansı’ndaki (GDC) Planlarını Açıkladı

Wargaming San Francisco’daki programını ve World of Tanks revizyon detaylarını paylaştı

Wargaming bugün 2014 Oyun Geliştiricileri Konferansı GDC’ye katılacağını duyurdu. Dünyanın en geniş ve sadece oyun endüstrisinde yer almış uzun soluklu profesyonellerinin katılım gerçekleştirdiği bu etkinlik, San Francisco’daki (ABD) Moscone Convention Center’da 17-21 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Wargaming Amerika Genel Müdürü Jay Cohen; “World of Tanks: Xbox360 Edition’un muhteşem çıkışı ile birlikte artık şirketimizin sınırlarını genişletip bir sonraki aşamaya geçmek, çoklu platformlarda yer alması adına adımlar atmak istiyoruz.” Dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “Mobil Aksiyon oyunu World of Tanks Blitz’in vitrine çıkışıyla birlikte, şirketin 2014 yılı için World of Tanks’in PC versiyonuna olan yaklaşımları yönünde bilgilendirmelerimiz olacak.”

Wargaming ailesi 19-21 Mart tarihleri arasında Güney Salonu’ndaki 1624 numaralı stantta konuklarını ağırlıyor olacak. Wargaming stantta World of Tanks: Xbox360 Edition detaylarını, World of Tanks’ın son yeniliklerini ve World of Tanks Blitz gibi projelerinin tüm detaylarını ziyaretçilere sunacak. Ziyaretçiler aynı zamanda şirketin işe alım ve istihdam uzmanları ile konuşma fırsatı yakalayacak, tüm dünya çapında yaygınlaşan Wargaming ofisleri ile doğan kariyer edinme fırsatları hakkında bilgi edinebilecek.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook