Ubisoft, Watch Dogs’un Çıkış Tarihini Açıkladı

Ubisoft® bugün büyük merakla beklenen açık dünya aksiyon-macera oyunu Watch Dogs™’un tüm dünyada 27 Mayıs 2014 tarihinde satışa sunulacağını duyurdu.

Watch Dogs’ta oyuncular yeni bir tür yasadışı kahraman olan Aiden Pearce rolüne bürünecekler ve akıllı telefonlarının da yardımıyla Şikago’nun merkezi işletim sistemine (ctOS) girerek şehirdeki neredeyse tüm unsurları kontrol edebilecekler.

“Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara Watch Dogs’un yeni çıkış tarihini açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz,” diyor Ubisoft EMEA Sarış ve Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Geoffroy Sardin. “Geliştirme ekibimize oyunu daha da iyi hale getirmeleri için verdiğimiz ekstra sürenin kesinlikle beklemeye değdiğine inanıyoruz.”

PlayStation®3 veya PlayStation 4™ için Watch Dogs satın alan oyuncular, PlayStation Network yoluyla 60 dakikalık ekstra oynanış da özel erişim sahibi olacaklar.

“Watch Dogs’un PS3 ve PS4 çıkışları için çok heyecanlıyız ve bunun 2014’ün en iyi oyunlarından biri olacağına güvenimiz tam,” diyor Sony Computer Entertainment Europe Üçüncü Partiyle İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Pattison. “Bu benzersiz ve vizyoner bir oyun, PSN yoluyla sunacağımız özel içeriğin yalnızca oyuncuları heyecanlandırmakla kalmayacağına, aynı zamanda PlayStation’ın Watch Dogs için özel bir platform olduğunu göstereceğine inanıyoruz.”

Watch Dogs Sony PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi, Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için piyasaya çıkacak.

Resmi web sayfasını, Facebook sayfasını ve Twitter hesabını ziyaret ederek Watch Dogs ile irtibatta kalın.


Yorum Yazın

Connect with Facebook