World Of Warplanes Ve World Of Tanks Müzikleri Şimdi Dijital Platformlarda

Wargaming bugün, sevilen 20. yüzyıl savaş MMO’ları World of Tanks ve World of Warplanes’in oyun müziklerinin yer aldığı albümün çıktığını duyurdu. Dinleyiciler bu albümleri World of Tanks ve World of Warplanes’in internet sitelerinden ve Google Müzik’ten ücretsiz edinebilecekleri gibi, iTunes Store’dan her bir şarkıyı 0.99$’lık bir ücret ile indirebilecekler.

World of Tanks ses direktörü Sergey Phomin; “Müzikler bir oyunda çok önemli bir role sahiptir” dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “Bu iki oyun müziğinde en yüksek kaliteyi sağlayabilmek için çok gayret gösterdik, çok çalıştık. Beatles ve Pink Floyd gibi dünyaca ünlü müzik efsanelerinin albümlerini kaydettiği bir stüdyoda çalışma fırsatı yakalamış ve son rötuşları burada yapabilmiş olmak, bizler için eşi benzeri olmayan bir deneyim.”

World of Tanks 9.0 güncellemesiyle birlikte oyuna dahil edilecek müzikler de dahil toplamda 37 ozgün eseri barındıran World of Tanks oyun müzikleri albümü, İngiltere’deki efsanevi Abbey Road Stüdyoları’nda kaydedildi. World of Warplanes albümü ise, oyunda yer alan 8 şarkıyı dinleyicilerine sunmaktadır.


Yorum Yazın

Connect with Facebook