-->
Steam’in Haftalık En Çok Satanları (26 Ocak – 1 Şubat)

Valve, Steam’in geçtiğimiz haftaki Top 10 listesini açıkladı. Listeye baktığımızda DayZ’i yedinci kez ilk sırada görürken, Rustyine ikinci, Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection ise üçüncü sırada yer alıyor. 26 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında Steam’de en çok satan 10 oyunun tam listesine aşağıdan bakabilirsiniz: 1.DayZ 2.Rust 3.Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection 4.Starbound 5.Insurgency 6.Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist 7.Octodad: Dadliest Catch […]

03.02.2014 | ulasufuk

Valve, Steam’in geçtiğimiz haftaki Top 10 listesini açıkladı. Listeye baktığımızda DayZ’i yedinci kez ilk sırada görürken, Rustyine ikinci, Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection ise üçüncü sırada yer alıyor.

26 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında Steam’de en çok satan 10 oyunun tam listesine aşağıdan bakabilirsiniz:

1.DayZ
2.Rust
3.Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection
4.Starbound
5.Insurgency
6.Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist
7.Octodad: Dadliest Catch
8.Counter-Strike: Global Offensive
9.Broken Age
10.Strike VectorPopüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!