-->
EA, EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil’i Duyurdu

EA, Futbol Dünyasının En Büyük Etkinliğini Kutlamak Üzere EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil’i Duyurdu  Turnuvanın Resmi Lisanslı Video Oyunu, Avrupa’da 18 Nisan’da Çıkacak Electronic Arts Inc. bugün oyuncuların 2014 dünya kupasının resmi lisanslı tek video oyunu EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ sayesinde futbol dünyasının bu en büyük etkinliğinin tüm eğlencesini, heyecanını ve dramını […]

07.02.2014 | ulasufuk

EA, Futbol Dünyasının En Büyük Etkinliğini Kutlamak Üzere EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil’i Duyurdu 

Turnuvanın Resmi Lisanslı Video Oyunu, Avrupa’da 18 Nisan’da Çıkacak

Electronic Arts Inc. bugün oyuncuların 2014 dünya kupasının resmi lisanslı tek video oyunu EA SPORTS2014 FIFA World Cup Brazil sayesinde futbol dünyasının bu en büyük etkinliğinin tüm eğlencesini, heyecanını ve dramını yaşayabileceklerini duyurdu. Bir EA SPORTS turnuva oyununda bugüne kadar görülen en kapsamlı oyun modlarına, yepyeni oynanış özellikleri ve yeniliklere ve Brezilya’nın renklerini ve canlılığını yansıtacak zengin bir sunuma sahip olacak olan EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil ülkelerinin kaderini oyuncuların ellerine bırakacak. Oyun Avrupa’da 18 Nisan tarihinde, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi için piyasaya çıkacak.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, EA SPORTS FIFA 14’ün ödüllü oynanışı üzerine çeşitli yenilikler ve geliştirmeler de getiriyor. Toplu veya topsuz olarak çabucak hızlanabilmenizi, yavaşlayabilmenizi ve yön değiştirebilmenizi sağlayan Explosive Movement özelliğinden, Response Dribbling ve Pinpoint Passing özelliklerini kullanan yeni World Class Control özelliğine kadar her şey ülkenizin futbol kahramanlarının atletik beceri ve yeteneklerini hissedebilmenizi sağlayacak. Paslar, kurtarışlar ve penaltı vuruşları da dahil olmak üzere tam yüz yeni animasyon sayesinde sahadaki oyun resmi turnuvanın dramını ve sürprizlerini yansıtacak.

203 milli takım, 7,469 futbolcu, 19 resmi lisanslı menajer ve Brezilya’da 12 stadın da aralarında bulunduğu 21 yeni stad ile 2014 FIFA Dünya Kupası daha önce görülmemiş detayda ve gerçekçilikte karşınızda olacak. Bayraklar, flamalar, koltuk kartlarının da dahil olduğu yepyeni taraftar sahneleri ve dünyanın dört bir yanındaki Canlı Şehir etkinlikleri sayesinde ülkenize gösterilen desteği hissedeceksiniz. İngiltere ile gol attığınızda Londra’nın merkezinde maç izleyen taraftarların coşkusuna şahit olabileceksiniz.

Artık herkes futbol tarihi yazabilecek. Bir EA SPORTS oyununda bugüne kadar görülmüş en kapsamlı turnuva modu olan Road to the FIFA World Cup™’da oyuncular 203 milli takım arasından seçim yaparak yerel olarak 32 oyuncuya kadar destek sunan sıralama turlarına katılabilecek ve FIFA Dünya Kupası’nın grup aşamalarına geçebilecekler. Bu yolculuk sırasında oyuncular EA SPORTS Talk Radio sayesinde turnuva hakkında en yeni bilgileri Ian Darke ve Andy Goldstein veya Roger Bennett ve Michael Davies (Men in Blazers)’ın ağzından (50 saatin üzerinde kayıtlı anlatım ile) alabilecek ve turnuvada olan bitenden haberdar olacaklar. Turnuvayı çevrimiçi olarak kutlamak isteyenler ise Road to Rio de Janeiro™ modu sayesinde Brezilya’nın 12 ev sahibi şehrine gidebilecek ve lisanslı stadlarda maça çıkabilecekler.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, PlayStation 3 ve Xbox 360 konsolları için piyasaya çıkacak. Oyun PEGI 3 ile derecelendirilmiştir, daha fazla bilgi için www.pegi.info adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 

BASIN BÜLTENİPopüler Haberler


Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road”


Sony, PlayStation Store’da Mart 2024 ayında en çok indirilen oyunları resmen açıkladı!


Uzun zamandır beklenen bilimkurgu temalı açık dünya aksiyon RPG’si Star Citizen’ın PC sistem gereksinimleri nihayet güncellendi!


NVIDIA’nın bulut oyun platformu GeForce Now (Game+), Nisan ayında 10 yeni oyunla kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.