-->
World of Tanks Yeni Oyun Moduyla Huzurlarınızda

Wargaming, bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin detaylarını açıkladı. Oyuncular çok kısa bir süre sonra yeni savaş modu ve savaş arenasına kavuşacaklar. “Bizler her zaman World of Tanks oyuncu topluluğumuzun değerli düşüncelerini her şeyden üstün tuttuk.” diyen World of Tanks’in baş yapımcısı Mike Zhivets sözlerine şöyle devam etti: “Ulusal takımları içeren savaş modu, oldukça uzun […]

24.01.2014 | ulasufuk

Wargaming, bugün World of Tanks 8.11 güncellemesinin detaylarını açıkladı. Oyuncular çok kısa bir süre sonra yeni savaş modu ve savaş arenasına kavuşacaklar.

“Bizler her zaman World of Tanks oyuncu topluluğumuzun değerli düşüncelerini her şeyden üstün tuttuk.” diyen World of Tanks’in baş yapımcısı Mike Zhivets sözlerine şöyle devam etti: “Ulusal takımları içeren savaş modu, oldukça uzun bir süre oyuncularımız tarafından dile getirilen yaygın bir istekti.  Oyuncularımızın bu modu deneyecek olması bizleri çok heyecanlandırıyor.”

Yeni oyun modu Confrontation ile farklı ülkelerin özel zırhlıları, rakip takımın farklı ülkelerdeki zırhlıları ile karşı karşıya gelebilecek.

Bunun yanısıra 8.11 güncellemesi, Avrupa dekorundaki yeni kış haritası Windstorm‘u, Himmelsdorf haritasının kış versiyonunu, son olarak yağışlı ve ateşli olarak yenilenmiş Ruinberg haritasını da içerecek.

 

BASIN BÜLTENİPopüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!