-->
Far Cry: The Wild Expedition, Şubat’ta Geliyor!

Ubisoft, Far Cry oyunlarının koleksiyonu olan Far Cry: The Wild Expedition’ı duyurdu. PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için 14 Şubat’ta Avrupa’da çıkış yapacak Far Cry: The Wild Expedition’da, serinin tüm orijinal oyunları olan Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3 ve Far Cry 3: Blood Dragon tek bir koleksiyonda derlenecek. Bu derleme; Kuzey […]

08.01.2014 | ulasufuk

Ubisoft, Far Cry oyunlarının koleksiyonu olan Far Cry: The Wild Expedition’ı duyurdu. PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için 14 Şubat’ta Avrupa’da çıkış yapacak Far Cry: The Wild Expedition’da, serinin tüm orijinal oyunları olan Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3 ve Far Cry 3: Blood Dragon tek bir koleksiyonda derlenecek.

Bu derleme; Kuzey Amerika’da ise Far Cry Compilation ismi ile PlayStation 3 için 11 Şubat’ta $39.99 fiyat etiketi ile çıkış yapacak.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!