-->
Efsane Oyun League of Legends’ın Kış Finali Türkiye’de İlk Kez ve Sadece D-Smart’ta Yayınlanacak!

Türkiye’de eSpor Yayını Yapan İlk ve Tek Kanal D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 HD Olacak! Tempolu ve rekabete dayalı çevrimiçi bir oyun olarak bilenen League of Legends’ın kış mevsimi finali, lisanslı ve profesyonel oyunculardan oluşan kadrolarla, 2 Şubat tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olup, ilk kez ve sadece D-Smart 78. Kanal Smart Spor2 ve Smart […]

27.01.2014 | ulasufuk

Türkiye’de eSpor Yayını Yapan İlk ve Tek Kanal D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 HD Olacak!

Tempolu ve rekabete dayalı çevrimiçi bir oyun olarak bilenen League of Legends’ın kış mevsimi finali, lisanslı ve profesyonel oyunculardan oluşan kadrolarla, 2 Şubat tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olup, ilk kez ve sadece D-Smart 78. Kanal Smart Spor2 ve Smart Spor 2 HD’den saat 15.30’dan itibaren naklen yayınlanacak.

Türkiye’nin öncü dijital yayın platformları arasında yer alan ve sporun her dalını takipçileri ile buluşturan D-Smart, League of Legends kış finalini naklen D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 ve Smart Spor 2 HD’den yayınlayarak Türkiye’de eSpor yayını yapan ilk yayıncı ünvanını almaya hak kazanacak.

Turnuva esnasında D-Smart ve Riot Games’in izleyicilere ödül puan sürprizi olacak.

Naklen yayın sırasında, D-Smart 78. Kanal Smart Spor 2 ve Smart Spor 2 HD ekranlarında çıkacak olan özel kodlarla, izleyiciler www.dsmart.com.tr/lol adresine yönlendirilecekler. www.dsmart.com.tr/lol adresine bilgilerini doğru giren izleyiciler, 3 günlük IP puan takviyesi kazanacaklar.

Türkiye’deki eSpor takımlarında yer alan oyuncuların, milli sporcu olma yolunda önleri açılıyor!

Strateji oyunlarının heyecanını, rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren, çevrimiçi, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla her seviyedeki oyuncunun sıkılmadan oynayacağı bir web oyunu olan League of Legends’ın kış turnuvasına, Türkiye ilk kez ev sahipliği yapacak. 1-2 Şubat tarihlerinde Bostancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan ve heyecanla beklenen bu turnuvanın 2 Şubattaki finalini 78. Kanal Smart Spor2 ve Smart Spor 2 HD’den ekrana getirecek olan D-Smart, Türkiye’de eSpor yayını yapan ilk yayıncı ünvanını elde edecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü tarafından resmi sporcu lisansı verilen oyuncuların yarışacağı bu turnuva ile diğer ülke sporcuları gibi Türkiye eSpor oyuncuları da, dünya arenasına çıkabilecek. Alınan resmi lisanslarla artık Türkiye’deki e-Spor takımlarında yer alan oyuncuların, milli sporcu olma yolunda önleri açılmış oldu. Ülkemizde hızla yaygınlaşan dijital oyunlar, bu gelişmeyle birlikte bir spor dalı olarak tanınabilecek.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!