-->
Steam Machine Betası İle Beklenen SteamOS Yarın Çıkıyor

Valve, ilk olarak 300 kişi olarak belirlenen Steam Machine beta testinin yarın başlayacağını açıkladı. Steam Machine prototip makinelerinin gönderilmesine başlayan Valve’nin test için seçtiği 300 beta kullanıcısı da ABD’de bulunuyor. Ayrıca SteamOS’i de aynı gün yayınlayacak olan Valve, Linux kullanıcısı olmayanların 2014’ün sonuna kadar SteamOS’i denememelerini tavsiye etti.

12.12.2013 | ulasufuk

Valve, ilk olarak 300 kişi olarak belirlenen Steam Machine beta testinin yarın başlayacağını açıkladı.

Steam Machine prototip makinelerinin gönderilmesine başlayan Valve’nin test için seçtiği 300 beta kullanıcısı da ABD’de bulunuyor. Ayrıca SteamOS’i de aynı gün yayınlayacak olan Valve, Linux kullanıcısı olmayanların 2014’ün sonuna kadar SteamOS’i denememelerini tavsiye etti.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!