-->
PlayStation 4 tanıtım etkinliği canlı yayınlanacak

Sony, tüm dünyadaki oyun tutkunları tarafından heyecanla beklenen PlayStation 4’ün Türkiye’deki tanıtım gecesini canlı yayınlayacak. Geceyi canlı canlı izleyenler arasından bir talihli ise PS4 kazanma şansı elde edecek. PlayStation 4 (PS4) sisteminin 9 Aralık 2013 Pazartesi günü yapılacak tanıtım gecesi www.izlesene.com/ps4elimegecince üzerinden, PS Facebook sayfasından ve belirli oyun mecralarından canlı izlenebilecek. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de […]

06.12.2013 | ulasufuk

Sony, tüm dünyadaki oyun tutkunları tarafından heyecanla beklenen PlayStation 4’ün Türkiye’deki tanıtım gecesini canlı yayınlayacak. Geceyi canlı canlı izleyenler arasından bir talihli ise PS4 kazanma şansı elde edecek.

PlayStation 4 (PS4) sisteminin 9 Aralık 2013 Pazartesi günü yapılacak tanıtım gecesi www.izlesene.com/ps4elimegecince üzerinden, PS Facebook sayfasından ve belirli oyun mecralarından canlı izlenebilecek.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de heyecanla beklenen PlayStation 4’ün tanıtım etkinliği, 20.15- 23.30 saatleri arasında devam edecek.

PS4™ tanıtımını izleyenleri bir de sürpriz bekliyor. Gece boyunca ekranları başından bu heyecana ortak olan bir talihli, bir adet PS4  kazanma şansına sahip olacak.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!