-->
Hello Kitty Tablete Geldi

Küçük kırmızı kurdelesi ile milyonların sevdiği karakter olmayı başaran Hello Kitty teknolojiye merak sardı… Sanrio, Aral ile Türkiye’de ilk kez satışa sunacağı birbirinden güzel ve renkli lisanslı tabletler projesinde yan yana geliyorlar. Tasarımının yanı sıra tatmin edici birçok özelliği kullanıcısına sunan Hello Kitty Tabletler; çift çekirdeği ve HD ekranı ile size saatlerce kullanım imkanı tanıyacak […]

17.12.2013 | ulasufuk

Küçük kırmızı kurdelesi ile milyonların sevdiği karakter olmayı başaran Hello Kitty teknolojiye merak sardı…

Sanrio, Aral ile Türkiye’de ilk kez satışa sunacağı birbirinden güzel ve renkli lisanslı tabletler projesinde yan yana geliyorlar.

Tasarımının yanı sıra tatmin edici birçok özelliği kullanıcısına sunan Hello Kitty Tabletler; çift çekirdeği ve HD ekranı ile size saatlerce kullanım imkanı tanıyacak ve çift kamerası sayesinde anılarınızı ölümsüzleştirme imkanı tanıyacak.

Lisanslı ileri teknoloji ürünlerde yeni bir çığır açmaya hazırlanan Hello Kitty tabletler, ince ve zarif tasarım estetikle buluşmasının sonucu yediden yetmişe tüm bayanları büyülemek için geliyor.

Hello Kitty tabletler 279 liralık fiyatı ile tüketicisinin yüzünü güldürecek.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!