-->
World of Warplanes Deniz Seviyesinin 5000 Metre Üzerinde!

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, bugün, Everest’in zor şartlarının üstesinden gelen yedi World of Warplanes oyuncusunun Everest tırmanışlarının detaylarını açıkladı. Takım lideri Arseniy Gerasimenko: ”Himalayalar’a ilk kez tırmanıyor olmamamıza rağmen bu tırmanış bizim için inanılmaz bir deneyimdi. Birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen engebeli ve zorlu yolları kat ederek gerçekten tatmin […]

22.11.2013 | ulasufuk

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, bugün, Everest’in zor şartlarının üstesinden gelen yedi World of Warplanes oyuncusunun Everest tırmanışlarının detaylarını açıkladı.

Takım lideri Arseniy Gerasimenko: ”Himalayalar’a ilk kez tırmanıyor olmamamıza rağmen bu tırmanış bizim için inanılmaz bir deneyimdi. Birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen engebeli ve zorlu yolları kat ederek gerçekten tatmin edici bir deneyime sahip olduk. Daha da fazlasını yapabilmek için dinlendik ve World of Warplanes oynadık.”

Rus ve Ukraynalı sıkı World of Warplanes oyuncuları ve hayranlarının bulunduğu grup nihayetinde bir aya varan sürede 5000 metreye varan yükseklikteki buzla örtülü tepeleri tırmandı. Grup, yeni uçuş aksiyon MMO’su World of Warplanes’in resmi olarak çıkışını, Himalaya’nın zirvesine World of Warplanes bayrağı dikerek kutladı.

 

Gorsel2

 

 

BASIN BÜLTENİPopüler Haberler


Rockstar Games, GTA+ abonelik ücretlerini Türkiye’de 127 TL artırarak 72 TL’den 199 TL’ye yükseltti.


Deep Silver ve Warhorse Studios, heyecanla beklenen Kingdom Come: Deliverance 2’nin 18 Nisan’da duyurulacağını duyurdu!


Oyun dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan BAFTA, sahiplerini buldu.


Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunun yeni nesil güncellemesi için resmi çıkış tarihini açıkladı.