League of Legends 2014 Dünya Şampiyonasına Güney Kore Ev Sahipliği Yapacak

2013 Finali, rekor katılımla Los Angeles Staples Center’da  gerçekleşen League of Legends Dünya Şampiyonası  heyecanı 2014 yılında Güney Kore’de yaşanacak. 

 Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan online PC oyunu League of Legends’ın (LoL), geride bıraktığımız 2013 Dünya Şampiyonasını milyonlar canlı izledi, binlerce LoL hayranı ise Staples Center’da muhteşem bir organizasyon eşliğinde takip etti. 2014 Dünya Şampiyonası ise bir çok insan tarafından elektronik sporların merkezi olarak kabul edilen ve en fanatik LoL hayranlarının bir kısmına ev sahipliği yapan Güney Kore’de gerçekleşecek. Köklü eSpor geçmişi ile Güney Kore; gelmiş geçmiş en büyük eSpor etkinliğini bu yıl düzenlemek ve League of Legends’ın en usta oyuncularını sahneye çıkarmak için ideal bir yer.

Güney Kore öncesinde, her bölgeden gelecek en başarılı League of Legends oyuncuları Avrupa’da düzenlenecek 2014 All-Star turnuvasında hayranlarıyla buluşacak. Önümüzdeki sezon, dünyanın en iyi takımlarını ve oyuncularını bir kez daha sahnede görmeye az kaldı, 2014 Sezonu yakında başlıyor!


Yorum Yazın

Connect with Facebook