-->
‘WWE 2K14 Çıkıyor’

Bugüne kadarki en heyecan verici, en gerçekçi ve kapsamlı WWE® video oyununu oynamaya hazır olun 2K bugün firmanın WWE video oyun serisindeki en yeni oyun olan WWE® 2K14‘ün 1 Ekim tarihinde Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için piyasaya çıktığını duyurdu. “WWE 2K14 ikon WWE Süperstarları, Divaları ve Efsanelerinden […]

31.10.2013 | ulasufuk

Bugüne kadarki en heyecan verici, en gerçekçi ve kapsamlı WWE® video oyununu oynamaya hazır olun

2K bugün firmanın WWE video oyun serisindeki en yeni oyun olan WWE® 2K14ün 1 Ekim tarihinde Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için piyasaya çıktığını duyurdu.

WWE 2K14 ikon WWE Süperstarları, Divaları ve Efsanelerinden oluşan benzersiz kadrosu ve 30 Years of WrestleMania Modunda WWE tarihinin son otuz yılındaki en büyük karşılaşmalarından 46’sıyla bugüne kadar hazırlanmış en gerçekçi ve en kapsamlı WWE simülasyonu,” diyor 2K’nın Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Direktörü Chris Snyder. WWE deneyimini çok daha gerçekçi biçimde yansıtmak için oyunun tüm yönlerini geliştirdik.”

WWE 2K14 popüler WWE video oyun serisinde yeni bir dönem başlatıyor ve oynanış üzerindeki bir çok yeniliğe ek olarak değiştirilmiş oyuncu navigasyon sistemi, yeni reversal sistemi, mancınık bitiriş hareketleri ve OMG Anları dahil olmak üzere yüzlerce yeni hareket getiriyor. Oyunun ünlü Creation Suite ve Universe Modu oyunculara kendi Süperstarlarını, arenalarını, şampiyonalarını, hikayelerini, bitiriş hareketlerini ve çok daha fazlasını yaratma özgürlüğü verirken, kariyer yönünden baktığımızda ise oyunculara WWE deneyimi üzerinde mutlak kontrol sunuyor. WWE 2K14 ayrıca aralarında WWE 2K14 kapak yıldızı Süperstar Dwayne “The Rock®” Johnson, John Cena®, Hulk Hogan, Undertaker®, Ultimate Warrior, CM Punk®, “Macho Man” Randy Savage™, Daniel Bryan, Goldberg, Stone Cold Steve Austin® ve The Shield’ın da bulunduğu, bugüne kadar biraraya getirilmiş en müthiş güreşçi kadrosunu da sunuyor.

WWE 2K14‘te bulunan benzersiz 30 Years of WrestleMania Modunda oyunculara WWE tarihinin otuz yıllık döneminde tarihi bir yolculuğa çıkacak ve önemli maçlara ve unutulmaz anlara şahit olacaklar. WrestleMania açılışı ile başlayan yolculukta WrestleMania 3’teki Hulk Hogan vs. Andre the Giant, WrestleMania 12’deki Bret Hart vs. Shawn Michaels ve WrestleMania 28’deki The Rock vs. John Cena gibi müthiş maçları oynayabileceksiniz. 30 Years of WrestleMania Modu zamanın arenaları, girişleri ve ring süsleri, döneme özel grafikler, filtreler ve diğer sunum öğelerine ek olarak video paketleri, sinematik oyun içi demolar, dönemsel görevler ve bir çok açılabilir ödül de içerecek. Modu tamamlayacak şekilde ayrı sunulan The Streak modunda oyuncular ölümsüz Undertaker ile karşılaşacak ve 21-0’lık WrestleMania maç rekoru serisini bozmaya çalışacaklar.

Xbox 360 ve PlayStation 3 sistemleri için Yukes tarafından geliştirilen WWE 2K14 serinin en geniş güreşçi kadrosunu ve bugüne kadarki en heyecan verici, en gerçekçi ve en kapsamlı WWE video oyun deneyimini sunuyor. WWE 2K14 PEGI 16 ile derecelendirilmiştir

2K, Take-Two Interactive Software, Inc.’in (NASDAQ: TTWO) sahibi olduğu yayın markasıdır.

 

BASIN BÜLTENİ

 Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!