Sabırsızlıkla Beklenen “Warface” Özel Paketleri İle Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, popüler oyunları edinmek için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Satış rekorları kıran “Crysis” serisinin yapımcısı Crytek’in ücretsiz online FPS oyunu Warface, 3 özel paket ile Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlerin yüzünü güldürecek avantajlarına bir yenisini daha ekledi. Satış rekorları kıran “Crysis” serisinin yapımcısı Crytek’in sabırsızlıkla beklenen ücretsiz online FPS oyunu Warface, 3 özel paket ile Playstore’daki yerini aldı.

Sadece Playstore’da yer alan 12 TL, 24 TL ve 180 TL’lik paketler ile oyunseverler “550”, “1.200” ve “14.400” Warface kredisine sahip olabiliyorlar. Oyunseverler bu özel paketlere TTNET faturasına 12 ay taksit imkânı ile 1 TL’den başlayan taksitlerle ulaşabiliyor.

Türkçe dil seçeneği ile sunulan Warface, Crytek’in simgesi haline gelen yüksek oyun kalitesini, FPS tutkunlarının doğrudan internet tarayıcıları üzerinden, ortalama oyun bilgisayarlarında bile anında erişebilecekleri bir oyun deneyimiyle sunuyor.

Dört farklı karakter sınıfı ile takım bazlı co-op (PvE) ve rekabetçi (PvP) oyun modlarına sahip olan Warface’de, takım oyunu büyük önem arz ediyor. Sürekli olarak yenilenecek içerikler sayesinde, oyuncular arkadaşlarıyla birlikte katılabilecekleri yeni görevlerin heyecanını yaşayacaklar.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook