League of Legends Yeni Şampiyonu Barbaros Gangplank, Zafer Algöz’le Demir Alıyor

League of Legends Türkiye Sunucusu’nun 1. yılı şerefine Adalet Meydanlarına inecek Barbaros  Gangplank, değerli tiyatrocu Zafer Algöz’ün sesiyle canlanacak. Efsane Kaptan-ı Derya’nın karizmasını, Okyanus Şeytanı Gangplank’in mizahi yönü ile ancak Zafer Algöz bir araya getirebilirdi

League of Legends Türkiye Sunucusu’nun 1. yılı şerefine Adalet Meydanlarına inecek Barbaros Gangplank, değerli tiyatrocu Zafer Algöz’ün sesiyle canlanacak. Algöz; Meşhur Kaptan-ı Derya’nın karizması ile Okyanus Şeytanı Gangplank’in mizahi yönünü başarıyla bir araya getiriyor.

Barbaros Gangplank’in tüm replikleri, karakterini yansıtacak şekilde düzenlendi. Seslendirmesi ise Zafer Algöz’ün deneyimi ile hayat buldu. League of Legends Türkiye Sunucusu’nun 1. yılını geride bırakması şerefine sizlere sunduğumuz bu çalışmayla, Cihan Ünal’lı Fatih Tryndamere’le birlikte Gangplank de tarihimize çok daha yakın bir yüze ve sese sahip oluyor.

Efsaneler arasına katılacak en yeni kostüm Barbaros Gangplank hakkındaki gelişmeler ve ayrıntılar için League of Legends Türkiye ana sayfasını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook