‘Aral & Warner Bros Anlaşması Tamamlandı’

Türkiye’nin en büyük oyun dağıtıcısı Aral, dünyanın en iyi oyun yapımcıları arasında gösterilen ve oyun pazarına büyük katkıda bulunan Warner Bros. ile anlaşmaya vardığını duyurdu

Türkiye oyun pazarına heyecan verici bir haber daha yine Aral’dan geldi… Uzun soluklu yapılan görüşmeler sonucunda Aral, dünyanın en büyük film yapım ve TV yayın şirketlerinden biri olan, aynı zamanda Warner Bros. Games ayağı ile sayılı oyun yapımcıları arasında gösterilen Warner Bros. Interactive Entertainment (Warner Brothers) ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Anlaşmanın ardından Aral, oyun dünyasının büyük sabırsızlıkla beklediği Batman™: Arkham Origins, LEGO® MARVEL™ SUPER HEROES gibi isminden sıkça bahsedilen oyunları dünya ile aynı tarihte Türkiye pazarına sunacağını belirtti.

California merkezli ve dünyanın dört bir yanındaki ofisleri ile oyun severlere ulaşan Warner Bros., Türkiye’de de Aral ile birlikte yola devam edecek.

Warner Bros. ile yapılan anlaşma konusunda Aral Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, “bu gelişme pazarımız ve firmamız için büyük önem taşımaktadır” dedi.

Warner Bros.’un vazgeçilmez oyunları Ekim ayı itibari ile Aral ayrıcalığı ile tüm prestijli mağazalarda bulunabilecek.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook