PaybyMe GameX ‘i Sallayacak

Türkiye’nin lider ödeme firması PaybyMe, oyun dünyasındaki önemli iş ortaklarıyla birlikte, GameX fuarının en renkli oyunlarını sunacak.

Oyun dünyasının en dikkat çekici firmaları, 5-8 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek GameX fuarında, PaybyMe standında bir araya gelecekler. Crytek, Wargaming.net, Perfect World, NTT Game, Gravity gibi dünyaca ünlü firmalar PaybyMe alanında en yeni ve popüler oyunlarıyla oyunseverlerle buluşacaklar. Oyunseverler World of Tanks, Neverwinter, Ragnarök Online gibi heyecan verici oyunları deneyebilecek ve sürpriz hediyeler kazanabilecekler.

PaybyMe alanının özel oyun bilgisayarları, MSI ve ARMA tarafından sağlanacak.

PaybyMe alanını ziyaret eden oyunseverler, tamamen oyuncular için tasarlanmış  olan Ön Ödemeli kartı daha yakından tanıma şansına da sahip olacaklar. İsteyen oyunseverler dakikalar içerisinde bu çok özel ürüne sahip olabilecekler.

PaybyMe hakkında

PaybyMe, 3 kıta ve 16 ülkede faaliyet gösteren, Orta Doğu ve Amerika’da ofisleri bulunan, global markalarla çalışan lider ödeme sağlayıcısıdır. Kolay entegrasyon modeli, ödeme çözümlerindeki çeşitlilik ve esnek altyapısı sayesinde global müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan Paybyme, 2010’dan bu yana hem iş ortaklarına hem de son kullanıcılarına sağladığı hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde telefon operatörleriyle kurmuş olduğu iyi ilişkiler ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle, hepsinde “gold supplier” seviyelerinde çalışan ve sisteme full entegre olan PayByMe, ödeme çözümlerine bankacılık ürünlerini de eklemeye başlamıştır, ön ödemeli PayByMe kart bunun ilk örneğidir.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook