Disney Infinity, Xbox 360 ve PS3 İçin Bugün Satışa Sunuluyor

Disney Infinity Oyunculara Sonsuz Yaratıcı Hikayeler İçin Anlatım Seçenekleri Sunan Tamamen Yeni Bir Oyun Evreni Sunuyor 

Disney ve Pixar Animasyon Stüdyolarının En Popüler Karakterleri İlk Defa Bir Araya Geliyor

Disney Interactive şirketin şimdiye kadar ki en büyük ve en tutkulu oyun girişimini piyasaya sunuyor. Disney Infinity bugün itibari ile Xbox 360 Microsoft oyun ve eğlence sistemi  ve PlayStation®3 sistemi için Türkiye’de satışa çıkıyor. Oyunun başlangıç paketi, Disney Infinity oyunu, Infinity Kaidesi, üç adet karakter figürü ve İnanılmaz Aile, Canavarlar Üniversitesi ve Karayip Korsanları dünyalarından esinlenilmiş Play Setler, bir adet Power Disk, üzerinde internet kodu yer alan bir değiş tokuş kartı ve Toy Box modunda sonu gelmeyen benzersiz bir yaratıcı oynanış sunuyor.

Disney Infinity oyunculara sadece hayalgüçleri ile sınırlı oldukları özgün maceralar yaratabilmelerinin özgürlüğünü sunuyor,” diyen Disney Interactive Başkan Yardımcısı John Pleasants, oyunla ilgili sözlerine şu şekilde devam ediyor. “Misafirlerimizin Disney ve Pixar karakterlerini kullanarak yaratacakları ve arkadaş ve aileleri ile paylaşacakları yeni hikayeleri görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Sadece Disney’den beklenecek bir şekilde, her Disney Infinity karakter figürü hayat bulacak ve “Toy Box” da beraber  oynayabilecekler.  Oyuncular, favori karakterler, eşyalar, araçlar ve dahasını kullanarak kendi özgün sanal dünyalarını inşaa edebilecekler. Disney Infinity Toy Box modu yanı sıra hikaye üzerine kurulu maceralar sunan “Play Set”lere de sahip. Oyuncular zorlu bulmacaları çözecek, düşmanlar ile savaşacak ve populer Disney dünyalarından unutulmaz yerleri keşfe çıkabilecekler.

Disney Infinity başlangıç paketleri 4 Eylül’den itibaren Xbox 360 ve Playstation 3 için 249,99 TL’den, ayrıca satılacak olan Maskeli Süvari ve Arabalar Play Setleri 99,99 TL ve satışı tek olarak yapılacak Disney Infinity figürleri 39,99 TL’den raflardaki yerini alıyor.*

*Tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook