PaybyMe’den büyük bir yenilik daha “Paybyme – TTNET Ödeme İşbirliği!”

PaybyMe, daha önce Fransa’da kullanıma sunduğu online ödeme metodu “ISB Billing”i (online harcamaların internet faturasına yansıtılarak gerçekleştirilmesi), Türkiye’de TTNET işbirliği ile son kullanıcıların hizmetine açtı!

Özellikle son bir yıldır internet harcama yöntemlerine sürekli bir yenisini ekleyen Türkiye’nin öncü mobil ödeme firması PaybyMe hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. PaybyMe mevcut Mobil Ödeme metotlarına ek olarak geçtiğimiz yıl 2 önemli ve ses getiren bankacılık uygulaması eklemişti: Ön Ödemeli Kart ve fastPay. Hizmet yelpazesini genişleterek herkesin ödeme yapmasına olanak sağlamak amacında olan firma, şimdiyse TTNET işbirliği ile internet kullanıcılarına yapacakları harcamaları ADSL faturaları üzerinden ödeme imkanı sunacak. Bu yöntem sayesinde artık alışveriş için başka bir araç kullanmaya ve bilgisayarın başından kalkmaya gerek kalmadan en hızlı şekilde harcama yapılabilecek!

Firma yetkililerinden Emre Gürsoy sürekli yeni hizmetleri kullanıma açma nedenini şöyle açıklıyor “Biz ödeme metodlarını son kullanıcıyla buluşturuyoruz. Son kullanıcının elindeki enstrümana bakmaksızın mutlaka istediği ürünü satın alabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Elimizdeki ödeme kanallarına her yeni gün bir başkasını ekleme nedenimiz de bu.” TTNET ile başlattıkları bu yeni ödeme hizmetinin kullanıcılar tarafından uzun süredir beklendiğini ifade eden Gürsoy “Kolaylığı ve güvenliği ile ADSL Fatura üzerinden ödeme metodu çok hızlı kabul görecek bir yöntem. Kolaylık yalnızca tek tıkla işlemin bitecek olmasından değil, aynı zamanda da internet kullanımı ile internet harcamalarını tek bir kanaldan yürütme ve takip edebilme olanağından kaynaklanıyor.” dedi.

TTNET kullanıcılarının yalnızca bir defa kendilerini TTNET’in sitesinden kaydetmesi yeterli, sonrasında her işlem yalnızca tek bir şifre girilerek tamamlanabiliyor. Bu yöntemle ödeme yapmak isteyip de yapamayan bir çok insanı da eko-sisteme bir tüketici olarak kazandırması hedefleniyor.

PaybyMe hakkında

PaybyMe, 3 kıta ve 16 ülkede faaliyet gösteren, Orta Doğu ve Amerika’da ofisleri bulunan, global markalarla çalışan lider ödeme sağlayıcısıdır. Kolay entegrasyon modeli, ödeme çözümlerindeki çeşitlilik ve esnek altyapısı sayesinde global müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan Paybyme, 2010’dan bu yana hem iş ortaklarına hem de son kullanıcılarına sağladığı hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde telefon operatörleriyle kurmuş olduğu iyi ilişkiler ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle, hepsinde “gold supplier” seviyelerinde çalışan ve sisteme full entegre olan PayByMe, ödeme çözümlerine bankacılık ürünlerini de eklemeye başlamıştır, ön ödemeli PayByMe kart bunun ilk örneğidir.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook