Playstore’da Haziran Ayına “Company Of Heroes 2” Damgasını Vurdu

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da haziran ayına damgasını vuran oyun “Company of Heroes 2” oldu. Yılın en başarılı “gerçek zamanlı strateji” oyunlarından birisi olan “Company of Heroes 2”, haziran ayında en çok satılan oyun olurken, başarılı yarış oyunu “Grid 2” ikinci sırada yerini aldı. Vahşi Batı temalı “Call of Juarez Gunslinger” ise Playstore’da en popüler üçüncü oyun oldu.

TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, en popüler oyunlara dünyayla aynı anda ulaşma imkânı sunarak oyunseverlerden büyük ilgi görüyor.

Playstore’da dünyayla aynı anda satışa çıkan oyunlardan biri olan “Company of Heroes 2”, haziran ayında en çok satılan oyun oldu. Önceki oyunlardaki çıtasını daha da yükselterek, benzersiz bir savaş oyunu deneyimi sunan “Company of Heroes 2”, özellikle strateji oyunlarını sevenlerden ilgi görmeye devam ediyor.

Playstore’da Mayıs ayının satış lideri olan, Codemasters’ın başarılı yarış oyunu “Grid 2” ise bu ay ikinci sıraya yerleşti. Vahşi Batı öykülerine gerçek bir saygı duruşu niteliği taşıyan “Call of Juarez Gunslinger” oyunu ise Playstore’da en çok ilgi gören üçüncü oyun oldu.

Capcom firmasının heyecan dolu aksiyon oyunu “Remember Me”, Playstore’da en çok satan dördüncü oyun olmayı başardı. Dünyayla aynı anda oyunseverlerle buluşan bir başka oyun olan, Skyrim serisinin tüm eklenti paketlerini içeren özel paketi “Skyrim Legendary Edition” ise en popüler beşinci oyun oldu.

Playstore’da Haziran ayında en çok satan diğer oyunlar ise sırasıyla; Activision firmasının sunduğu, Marvel evreninin en sıra dışı ve eğlenceli karakterlerinden olan “Deadpool”, Trackmania serisinin yeni oyunu olan “Trackmania Stadium”, Simcity, “Battlefield 3 Premium Edition” ve “Hitman Absolution” oldu.

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Haziran ayında Playstore’da en çok satın alınan 10 oyun

1. Company of Heroes 2
2. Grid 2
3. Call of Juarez Gunslinger
4. Remember Me
5. Skyrim Legendary Edition
6. Deadpool
7. Trackmania Stadium
8. Simcity
9. Battlefield 3 Premium Edition
10. Hitman Absolution

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook