“Battlefield 4” Playstore’da Ön Siparişte

“Battlefield 4” oyunu aylık 10 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da ön siparişte

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, sabırsızlıkla beklenen bir oyunu daha oyunseverlerle buluşturuyor. Dünyaca ünlü Battlefield serisinin en yeni oyunu “Battlefield 4” Playstore’da aylık 10TL’den başlayan taksitlerle ön sipariş edilebiliyor.

En popüler oyunları, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunan Playstore,  merakla beklenen bir oyunu daha oyunseverlerle buluşturuyor. Oyun dünyasının fenomenlerinden Battlefield serisinin en yeni oyunu “Battlefield 4”, Playstore’da aylık 10 TL’den başlayan taksitlerle ön sipariş edilebiliyor.

Önümüzdeki ekim ayında çıkması beklenen oyunu ön siparişle alan oyunseverler, “The Battlefield 4 Premium Expansion Pack”e de sahip olacaklar.

“Battlefield 4”, oyun ve gerçeklik arasındaki çizgiyi kaldıran anlardan oluşan, türü tanımlayan bir başyapıt olmaya aday gösteriliyor. Frostbite 3 grafik motorunun yeni nesil kabiliyetlerinden gücünü alan “Battlefield 4”, oyunseverlere eşi benzeri bulunmayan gerçekçi ve dramatik bir deneyim vaat ediyor.

Detaylı bilgi için ve ön sipariş için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-4

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook