Web Sitesi Üzerinden PaybyMe Kart Başvuruları Başladı

PaybyMe Ön Ödemeli Kartın Web Sitesi ve Facebook Sayfası Yayında

Son yıllarda hızla büyüyen sanal oyun endüstrisinde, oyuncuların oyun içi harcamalarını en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilmeleri için geliştirilen ve ön ödemeli kart olma özelliği ile kullanıcılarına kontrollü harcama yapma olanağı sunan PaybyMe Kart’ın resmi web sitesi ve Facebook sayfası artık yayında. Oyuncuların fikir ve taleplerini sosyal medya ortamında dinleme amacında olan PaybyMe Kart bu adımıyla hem kullanıcıya daha hızlı bilgi vermeyi, hem de kullanıcının kendisine çok daha kolay ulaşmasını sağlayacak.

Kartı kullanan ya da merak edip kullanmak isteyen oyuncuları tek bir adreste toplamayı hedefleyen ürünün Facebook sayfası yakında uygulamalar ve kampanyalara da yer verecek. PaybyMe Kart hakkındaki en sıcak gelişmeler, ilk olarak Facebook sayfasından beğenenler ile paylaşılacak. Kartın desteklediği tüm oyunların en yeni haberlerini de oyunculara ulaştırmak öncelikli hedefler arasında.

PaybyMe Kart’ı daha iyi tanımak ve karta sahip olmak için başvuru yapmak da hizmete giren web sitesi sayesinde artık çok daha kolay olacak. Web sitesinden kart hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilir, sıkça sorulan sorulara ulaşıp kafanızdaki soru işaretlerini giderebilir ve kartınızın fiziki olarak ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilmesi için başvuru yapabilirsiniz. Kartın diğer ödeme seçenekleri karşısındaki artılarının, nasıl kullanılacağının, nerden alınabileceğinin, nereden para yüklenebileceğinin, oyuncuya sağlayacağı güven ve kolaylıkların oyuncular tarafından adım adım keşfedilmesini hedefleyen web sitesi kartın renkli kimliğini de başarılı bir şekilde yansıtıyor. Web sitesi üzerinden “Bağlan” tuşuna basıp sadece 13 haneli PID kodunuzu girerek sanal hesabınıza ulaşabiliyor ve harcamalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca PaybyMe Kartın ödeme seçenekleri arasında yer aldığı oyunların hangileri olduğuna web sitesinden ulaşılabiliyor.

Oyun dünyasının en kolay, güvenli ve hızlı ödeme sistemi olmayı hedefleyen PaybyMe Kart hakkında daha fazla iletişim imkanı ve kampanyalar için resmi Facebook sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz;

https://www.facebook.com/PaybyMeCard

PaybyMe kart hakkında bilgi almak ve karta sahip olma amacıyla başvuru yapmak için web sitesine şu adresten ulaşabilirsiniz:

http://www.payby.me/prepaid/

 

BASIN BÜLTENİ

PBM_Kart_Demo_Image


Yorum Yazın

Connect with Facebook