Resident Evil 6 PC İçin Özel Bir Mod ve Siege Modu İle İlgili Ayrıntılar

Resident Evil 6’nın PC versiyonunda oyunun hayranlarınınçok sevdiği The Mercenaries modunun çok daha geliştirilmiş hali olan The Mercenaries: No Mercy isimli yeni ve özel bir mod bulunacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekranda her zamankinden daha fazla sayıda düşman daha zorlu mücadeleler sunacak ve aynı zamanda oyuncuların yeteneklerini kullanarak daha da yüksek kombo puanlarına ulaşabilmelerini sağlayacak.

Resident Evil 6 PC 22 Mart 2013 tarihinde Avrupalı PC oyuncuları için satışa çıkacak. Hem dijital, hem de kutulu versiyonlar konsol versiyonları oyunun çıkışından sonra eklenen şu güncellemelere de baştan sahip olacaklar: Ada Wong’un hikayesi baştan erişilebilir olacak, ayrıca bu hikayeyi bir işbirliği partneri ile birlikte oynayabilecek, oyun için kamerasını istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Konsol versiyonlarında olduğu gibi PC versiyonunda da oyuncular ResidentEvil.net’ten faydalanabilecekler.

Şubat ayında yayınlanacak olan ücretsiz performans testi ile PC oyuncuları, oyunun bilgisayarlarında ne kadar iyi çalışacağını test edebilecekler.

Resident Evil 6 sahipleri oyun deneyimlerini dördüncü ek mod olan Siege ile daha da geliştirebilecekler. İki ile altı oyuncuya kadar destek veren online çokluoyuncu modu Siege’de yapay zeka kontrolündeki çaylak BSAA ajanı içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için yardıma ihtiyaç duyacak. Oyuncular iki takıma ayrılacaklar; takımlardan biri çaylağı öldürmeye çalışan düşman yaratıklarını, diğer takım ise ana oyundan seçtikleri oynanabilir karakterler ile çaylağı hayatta tutmaya çalışacak. Her maç iki turdan oluşacak ve her iki takım da bir kez insan ve düşman rollerini oynayacak. BSAA ajanı hayatta kalırsa turu insan takımı, ölürse düşman takımı kazanacak. Siege Modu Xbox 360 ve PS3 için Mart ayında sunulacak.

Ayrıca Survivors, Predator ve Onslaught oyun modlarının Şubat ayında PlayStation 3 sahiplerine sunulacağı duyuruldu.

Bu dört çıkış sonrası oyun modu da – Survivors, Predator, Onslaught ve Siege – 22 Mart’tan hemen sonra PC oyuncuların indirmesi için satışa çıkacak, konsol versiyonunda yapılacak güncellemeler de PC oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak.

 

BASIN BÜLTENİ

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook