Razer Yeni Konsol Kumandası İle Oyun Alanındaki Dengeleri Değiştiriyor

Razer Sabertooth Xbox 360 Kumandasındaki Altı Ekstra Düğme ve OLED Ekranı Oyunculara Büyük Avantaj Sağlayacak

Dünyanın yüksek performanslı oyun sistemleri, donanım ve yazılım lideri Razer™, Xbox 360 için Sabertooth Elit Oyun Kumandasını piyasaya sürüyor.

Razer Sabertooth sıradışı bir Xbox 360 kumandası. Kumandanın her iki omzunda ikişer tane, alt kısmında ise çıkarılabilir iki düğmeden oluşan altı ekstra düğme sayesinde oyuncular istedikleri düğmelere kolayca farklı görevler atayabilecekler. OLED ekranı sayesinde kumandanın bir çok özelliği rahatça kişiselleştirilebilecek. Oyuncular çok işlevli düğmelere yeni görevler atayabilecek, analog kolun hassasiyetini ayarlayabilecek ve profiller kaydedebilecekler: tüm bu değişiklikler ekranda görsel olarak da takip edilebilecek.

Kişiselleştirmeyi daha da ileri taşımak üzere oyuncular cihazdaki diğer kontrolleri de ergonomik biçimde parmak uçlarına yerleştirilen çok işlevli düğmelere atayabilecekler. Razer Sabertooth’un tasarımı hareket hızını arttıracak, yorgunluğu azaltacak, daha isabetli ve rahat bir oyun deneyimi için doğal el duruşunu destekleyerek konsol oyuncularına büyük avantaj sağlayacak.

Turnuva seviyesindeki oyuncular için dayanıklı ve güvenilir bir kumanda rakiplerle başa çıkabilme açısından son derece önemlidir. Düğmeler, tetikler ve analog kollar için kullanılan malzemelerden, sıkı kalite kontrol testlerine kadar yapılan tüm işlemler Razer Sabertooth’un oyunlardaki hakimiyetinizi sürdürmenizi garantilemesini sağlamaktadır.

Kumandanın bir diğer özelliği de kumandaya sıkı biçimde vidalanmış, çıkarılabilir, hafif kablosu. Ayrıca oyuncular Razer Sabertooth’u, örülü fiber kablosuyla birlikte, beraberinde gelen taşıma kutusunu kullanarak güvenli biçimde taşıma imkanına da sahip olacaklar.

Razer Sabertooth profesyonel eSpor takım ve oyuncularıyla birlikte geliştirilmiştir. Team Epsilon, Quantic Gaming ve Team Prophecy gibi ünlü takımlar kumandanın onay aşamasında görev almış, gelecek turnuvalar için Razer Sabertooth ile antrenmanlara başlamışlardır.

Razer kurucu ortaklarından, CEO ve yaratım direktörü Min-Liang Tan şunları söylüyor: “Razer Onza Tournament Edition, Xbox 360 oyuncularına büyük avantaj sağlamıştı. Şimdiyse Razer Sabertooth ile bu avantajı daha da ileriye taşıyoruz. Yeniden ayarlanabilir çok işlevli düğmeler, OLED ekranı, diğer herhangi bir cihazdan çok daha fazla kontrol seçeneğini, rahatlığı bozmayan özel bir tasarımla birleştirdik.”

Xbox 360 için Razer Sabertooth Elite Oyun Kumandası Hakkında

Xbox 360 için Razer Sabertooth Elit Oyun Kumandası, ödüllü Xbox 360 kumandasının büyük ölçüde geliştirilmiş versiyonudur. Rahatlığı bozmayan özel tasarıma, ileri derecede kişiselleştirme ve kontrol seçeneklerine sahiptir.

Razer Sabertooth Terfi Programı

Razer, Razer Sabertooth Terfi Programı ile oyun camiasına teşekkürlerini sunuyor. Razer Onza veya Onza Tournament Edition oyun kumandalarına sahip olan oyuncular RazerStore üzerinden Xbox 360 için Razer Sabertooth elit oyun kumandasını satın alırken indirim için kupon şifresi kullanabilecekler. Bu kumandaların sahipleri Razer Onza veya Onza Tournament Edition kumandalarının seri numaralarını onayladıkları anda indirim şifresini e-posta yoluyla alabilecekler.

Razer Sabertooth Terfi Programı hakkında daha fazla bilgiyi http://www.razerzone.com/sabertooth/step-up adresinden alabilirsiniz.

Çıkış:

Tüm dünya – Ocak 2013

Razer Sabertooth hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen http://www.razerzone.com/sabertooth adresini ziyaret edin. 

Ürün Özellikleri

 • 2 adet çok işlevli omuz düğmesi (MFB)
 • 4 adet çıkarılabilir, çok işlevli tetik (MFT)
 • 4 adet aydınlatmalı, Hyperesponse aksiyon düğmesi
 • Özellik kişiselleştirmeleri için OLED ekranı
 • Kaymaz yüzey
 • Hızlı çıkarılabilir USB konnektörü
 • Çıkarılabilir, 10 ft./3 m hafif, örülü fiber kablo
 • Taşıma kutusu
 • 2.5 mm mikrofon ucu
 • Yaklaşık boyutları: 110 mm / 4.33 in. (boy) x 154 mm / 6.06 in. (en) x 57 mm / 2.24 in. (yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlığı: 288 g / 0.63 lbs

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook