EA, Sims 3 İçin 2013’te Çıkması Planlanan Yeni Genişleme ve İçerik Paketlerini Duyurdu

Bu Yıl Sims 3 İle Üniversite Hayatını Yaşayacak, Cennette Tatile Çıkacak ve Geleceğe Yolculuk Yapacaksınız

İster sınıfınızla birlikte parti yapmak, ister açık denizlerde yolculuğa çıkmak isteyin, bu yıl The Sims 3’e derinlik, çeşitlilik ve yeni oynayış yolları ekleyecek genişleme ve içerik paketlerinde aradığınızı bulacaksınız. Electronic Arts Inc.’in (NASDAQ: EA) Maxis markası bugün The Sims 3 University Life ve The Sims 3 Island Paradise Genişleme Paketlerine* ek olarak henüz ismi konulmamış bir genişleme ve içerik paketinin de geliştirilmekte olduğunu ve hepsinin 2013 yılı içinde piyasaya çıkacağını duyurdu. Ayrıca oyuncular 25 Ocak’ta piyasada olacak The Sims 3 70s, 80s, & 90s Stuff ile Sim’lerini zamanda yolculuğa çıkarabilecek, geçmiş on yılların en moda giysilerini, saç stillerini ve mobilyalarını kullanabilecekler.

“Üç yeni genişleme paketi, yeni bir içerik paketi ve The Sims 3 Store üzerinden sunduğumuz özel içerikler sayesinde oyuncuların bu denli geniş imkanlarla yaratıp paylaşacakları işleri görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz,” şeklinde konuşan The Sims Studio Genel Müdürü Scott Evans şöyle devam etti: “The Sims 3 oyun deneyimine müthiş bir derinlik ekleyen yeni içerikler ve benzersiz temalarla kaliteli oyunlar hazırlamayı sürdüreceğiz.”

Bu Mart ayında piyasaya çıkacak The Sims 3 University Life oyunculara derslere girip, yüksek notlar almaya çalışacakları, üniversite yaşam tarzına uygun çılgınlıklara ve şamatalara katılacakları üniversiteye gitmek için evlerinden ayrılma imkanı verecek. Üniversitede partilerden yeni sosyal gruplara, protestolardan gençler arasında aşklara kadar yalnızca sınıfta vakit geçirmekten çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Sim’ler bovling salonu ve SimBurger gibi yeni mekanlara sahip üniversite şehrini gezebilecek, sprey boya ile duvarlara resim yapmak, top sektirme oynamak gibi çeşitli aktiviteler sayesinde gizli yeteneklerini ortaya çıkarabilecekler.

The Sims 3 University Life genç ve yetişkin Sim’ler için yeni bir sayfa açacak. Sim’iniz üniversiteye kayıt olduğunda altı ana daldan birini seçebilecek ve diploma almak için çalışabilecek. The Sims 3 University Life sınıf aktiviteleri ve ana dala özgü eşyalar sayesinde Sim’lerin daha hızlı para kazanmalarını, kariyerlerine daha üstten başlamalarını ve yeni fırsatlarla karşılaşmalarını sağlayarak kariyer avantajları sunacak.

The Sims 3 University Life Limited Edition Genişleme Paketi içinde Partaeus Maximus heykeli, ehram kostümü ve balo maskesi bulunan Party Pack de bulunacak. Partaeus Maximus heykeli üniversite dünyasında yer alan yepyeni bir obje ve Sim’ler bu obje sayesinde altı farklı parti teması arasından seçim yapıp müthiş partiler verebilecekler.

Haziran ayında piyasaya çıkacak olan The Sims 3 Island Paradise genişleme paketi tropik bir cennetin güneşli sahillerinde ve berrak sularında geçen macera ve keşif dolu bir paketi. Sim’ler ilk kez tamamen kişiselleştirilebilir yatlar kullanarak keşfedilmemiş adalara doğru yolculuğa çıkabilecek, kendi tatil köylerini yaratıp işletebilecek, yeni tüple dalış ve şnorkel aktiviteleri ile okyanusun dibinde yatan gizemleri keşfedebilecekler. The Sims 3 Island Paradise son derece lüks, beş yıldızlı bir tatil köyü, deniz kenarında bir bungalov veya denizlere açılabileceğiniz ve ev olarak kullanabileceğiniz yatlar yaratmanızı sağlayacak yeni inşa yolları da sunacak. Oyuncular bu yeni genişleme paketi sayesinde Sim’leri için kendi cennet adalarını yaratabilecek ve unutulmaz bir yolculuğa çıkabilecekler.

Bu sonbaharda çıkacak olan yeni içerik paketinde ise ikonik film temalarından esinlenen giysiler ve dekorlar bulunacak. Ayrıca Sim’ler yine bu sonbaharda henüz ismi konulmamış yeni genişleme paketi ile geleceğe yolculuk yapabilecekler. Önümüzdeki aylarda daha çok ayrıntı açıklanacak, yeni The Sims 3 içerikleri sayesinde Sim’ler bu yıl hayatlarının en güzel zamanlarını yaşayacaklar.

The Sims 3 University Life PEGI tarafından 12 ile derecelendirilmiştir, The Sims 3 Island Paradise ise henüz derecelendirilmemiştir.

*Oynamak için PC/Mac için The Sims 3 gerektirir.

 

BASIN BÜLTENİ

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook