Call of Duty: Black Ops II Revolution DLC Harita Paketi Bugün, Xbox Live’a Özel Olarak Yayınlandı

Rekorlar Kıran Call of Duty: Black Ops II’nin İlk DLC Harita Paketi Yüksek Miktarda İçerik Sunuyor 

Beyzbol Süperstarları Matt Cain ve Evan Longoria Epik DLC’nin Çıkışını Kutlamak Üzere Call of Duty: Black Ops II Maçında Karşı Karşıya Geliyor

Devrim başladı! Rekorlar kıran Call of Duty: Black Ops II’nindört İndirilebilir İçerik (DLC) Harita Paketinden ilki bugün yayınlandı. Activision Blizzard’ın (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. ve ödüllü stüdyo Treyarch’ın yayınladığı Revolution dünyanın çeşitli köşelerinde geçen, birbirinden tamamen farklı dört çokluoyuncu haritası ve yeni “Die Rise” Zombies haritası ile eşsiz miktarda yeni ve “kaçırılmaması gereken” içerik sunuyor. Revolution ayrıca işleri tersine çevirerek oyuncuların zombi olarak oynamalarına imkan sağlayan yeni Zombies modu “Turned” ve yeni bonus çokluoyuncu silahı “Peacekeeper” gibi seride ilk kez görünen yenilikler de içeriyor. Revolution bugün ilk olarak Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi için XBOX LIVE®’a özel olarak yayınlandı, diğer platformlar ise bu pakete daha ileriki bir tarihte sahip olabilecekler. Oyuncular Revolution’ı ayrı olarak veya Call of Duty: Black Ops II DLC Season Pass İndirimli* Paketi bünyesinde satın alabilecekler.

Revolution eğlence dolu bir paket,” diyor Treyarch Stüdyo Şefi Mark Lamia. “Stüdyomuzun tarihindeki en kapsamlı DLC paketini sunmak için inanılmaz sıkı çalıştık: kaykay parkları ve kayak yolları gibi heyecanlı ve dinamik bölgelerde geçen dört haritadan, zombi olarak oynayabilme imkanına, çokluoyuncu modu için yeni bonus silaha kadar Revolution’da sunduğumuz her şey sizleri çılgın bir yolculuğa çıkaracak. Call of Duty hayranlarının paketimizi oynamaya başlamaları için sabırsızlanıyoruz.”

Revolution dünyanın çeşitli bölgelerindeki dört yeni çokluoyuncu haritası ile tüm Call of Duty: Black Ops II oyuncularına hitap eden, eşsiz miktarda içerik sunuyor. “Downhill” yakın mesafeli çatışmalar için mükemmel bir ortam sağlayan, karlar içindeki bir Alp şatosu. “Mirage” her türden oyun stiline hitap eden, kumların harap ettiği lüks bir villa, “Hydro” ise keskin nişancılar için harika saklanma noktalarına sahip olan, Pakistan’daki devasa hidroelektrik santrali. “Grind” ise Venice plajındaki, oyuncuların siper almanın yeni yollarını öğrenmelerini gerektirecek benzersiz kavisli mimariye sahip, rampalar ve yarı silindirlerle dolu bir kaykay parkı.

Zombies hayranları ise Revolution ilezombi aksiyonuna doyacaklar. Öncelikle yeni harita “Die Rise” oyuncuları mahvolmuş bir Çin şehrindeki yıkık gökdelenlerin arasına bırakacak, bu haritada Özel Silahlar zombi sürülerine karşı hayatta kalma açısından büyük rol oynayacak. Revolution’ın yenilikçi yeni Zombies modu “Turned” ise hayranların bu en sevdiği modda işleri tersine çevirecek ve oyunculara zombi olarak oynama imkanı sağlayacak.

Revolution’daki yeni içeriklerin son halkası ise “Peacekeeper”; bu yeni çokluoyuncu silahı tek seferlik, kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Activision ve Treyarch Call of Duty: Black Ops II Revolution’ın çıkışını kutlamak üzere beyzbol süperstarları, San Francisco Giants’tan Matt Cain ile Tapma Bay Rays’ten Evan Longoria’yı bir Call of Duty maçında karşı karşıya getiriyor. Cain ve Longoria heyecan dolu bir savaşta geliştirme ekibi üyelerinden, tanınmış online kişiliklerden ve hayranlardan oluşan takımlara kaptanlık yapacaklar. Oyuncular maçın önemli anlarını Call of Duty: Black Ops II Facebook sayfasından seyredebilecekler: http://www.facebook.com/codblackops.

Call of Duty: Black Ops II Revolution bugün Xbox LIVE’a özel olarak, 1200 Microsoft Puanı karşılığında satışa sunuldu. Revolution DLC Harita Paketi Call of Duty: Black Ops II DLC Season Pass’e dahil olduğundan isteyen oyuncular bu sayede Call of Duty: Black Ops II için dört epik DLC Harita Paketini*, Nuketown Zombies bonus haritasını, özel oyun içi kartvizitini içeren indirimli paketi 4000 Microsoft Puanı karşılığında, dört paketi de ayrı ayrı satın almaktan 800 Microsoft Puanı daha hesaplı biçimde satın alabilirler.

Call of Duty: Black Ops II PEGI tarafından 18+ ile derecelendirilmiştir.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook