HP Pavilion H9 Phoenix: Sürükleyici Oyun Deneyimi ve Sıradışı Eğlence

HP’den oyun fanatiklerine müjde! Güç ve performans ile donatılmış H9 Phoenix sizlerle!

Yıldırım hızında Intel işlemciler, mükemmel grafik kartları ve iyileştirilmiş yazılım H9 Phoenix’te bir araya geliyor. H9 Phoenix, kullanıcılara tüm favori oyunlarını, HD videoları ve dijital içerikleri için mükemmel performansı ve çarpıcı görüntüyü sunuyor.

Ses, hiç bu kadar gerçek olmamıştı!

H9 Phoenix’in üstün HP Beats Audio™ teknolojisi sayesinde sevdiğiniz müzikleri tam da müzisyenlerin yaptığı şekilde dinleyebilirsiniz. Film ve oyunları adeta gerçek kılacak geniş ses kapasitesi, diğer masaüstü bilgisayarlarda mümkün olmayan en yüksek, en düşük ve kristal berraklığındaki orta dereceli tüm sesleri duymaya olanak sağlıyor.

Güçlü bir o kadar estetik…

Gösterişli grafik kartları ile gelecek güncelleştirmeleri karşılamaya yeterli derecede güçlü 600 W güç kaynağı ve 3 adede kadar standart sabit sürücüyü destekleyen H9 Phoenix’in genişletilebilir depolama kapasitesi sayesinde oyunun her zaman zirvesinde olmak mümkün.

Zarif bir estetik ile iç ve dış aydınlatmalara sahip bir dayanıklı kasasında muhafaza edilen H9 Phoenix, oyun oynarken keyif vermenin yanı sıra bulunduğu mekana da mükemmel uyum sağlayacak, gerçek bir bilgisayar.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook