Dünyanın En Büyük Oyun Fuarında Sende Olmak İster misin?

En iyi ekip “biziz” diyorsan hodri meydan!

Türkiye’ de ve dünyada 7 den 70’e oyun severlerin tutkunu olduğu mücadele oyunu KNIGHT ONLINE’ın tüm haklarını üzerine alan yayıncı kuruluş NTT Game’ den oyun severlere HEYECAN DOLU BİR HEDİYE… NTT Game, KNIGHT ONLINE oyuncularını dünyanın en büyük ve en kapsamlı oyun fuarı olan GAMESCOMES’a götürüyor…

Birçok oyun severin rüyası olan ve tüm dünyadan oyunların aynı anda gelişen teknoloji ile sergilendiği fuara katılmak ve oyunları tecrübe etmek ise kaçırılmayacak bir fırsat ve ayrıcalık. 15-19 Ağustos tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek olan dünyanın en kapsamlı oyun fuarı Gamescom’a, Knight Online oynamaya davetlisiniz.

Kasım 2011 itibariyle Knight Online oyununun Avrupa ülkeleri, Mayıs 2012 itibariyle de ABD, Güney Amerika ve Türkiye yayın haklarının sahibi olan NTT Game, 15-19 Ağustos tarihleri arasında Köln’de düzenlenecek Gamescom Fuarı’na oyuncularıyla gitmeye hazırlanıyor.

Yayın haklarını almasıyla birlikte oyun için yeni yatırımlar yapan NTT Game, oyuncularını eğlenecekleri ve ödül kazanabilecekleri etkinliklerde bir araya getirmeye başladı. Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular, oyun firmaları ve basının katılımıyla 120bin metrekarede gerçekleştirilen Gamescom, bu yıl Knight Online oyuncularını bekliyor.

7-8 Temmuz tarihlerinde 24 saatlik bir süreçte elde edilecek National Points(NP) baz alınarak seçilecek olan 36 USKO klanı ve 16 EUKO klanı ön elemenin ardından kendi aralarında (PvP) yapılacak olan elemelerde yarışacaklar. Final elemeleri sonrası 2’si USKO, 2’si EUKO’dan olmak üzere 4 klandan 16 oyuncu* Gamescom Fuarı’ndaki yerini almaya hazırlanacak.

Gamescom’da kazanan takım bir üst aşamaya çıkarak, Kasım ayında Kore’de düzenlenecek olan Dünya Oyun Şampiyonası’na giderek büyük ödüller için yarışmaya devam edecek. Kore’de gerçekleşecek final sonucunda 1. olan klan 5.000$, ikinci olan klan 3.000$ ve üçüncü olan klan 1.000$ para ödülünün sahibi olacak.

Konuya ilişkin detaylı bilgiye, http://goo.gl/zlJm4 adresinden ulaşabilirsiniz. 

*Her bir klandan 4 oyuncu dahil olacaktır.


Yorum Yazın

Connect with Facebook