Halo 4 İçin Limited Edition Koleksiyoncu Sürümü Duyuruldu

343 Industries tarafından Xbox 360’a özel geliştirilen Halo 4 için Limited Edition isimli koleksiyoncu sürümü duyuruldu ve ön siparişe açıldı.

$99.99 fiyat etiketine sahip Limited Edition’da, Halo 4 için ileriki zamanlarda çıkacak ve oyuna toplam 9 yeni multiplayer harita ekleyecek üç farklı harita paketi ekleyecek. Yine Limited Edition, Halo 4’e 6 yeni özelleştirme getirecek ve bu özelleştirmeler ile ilgili detaylar E3 fuarında açıklanacak.

Ayrıca Limited Edition, UNSC Infinity Briefing Packet ve Halo 4: Forward Unto Dawn Special Edition’u içerecek. UNSC Infinity Briefing Packet’de Spartan zırhı için özelleştirme şematiği, UNSC Infinity gemisine giriş ve tanıtım ile UNSC silahları hakkında bilgi, Halo 4: Forward Unto Dawn Special Edition’da ise 90 dakikalık live action videosu ve kamera arkası görüntüler yer alacak.

Xbox LIVE adına küçük hediyelerinde bulunacağı Limited Edition’da Spartan-IV zırhı için özel tema, Xbox Live avatarı için Spartan-IV zırhı ve eşyalar ve Assault Rifle için özel tema, özel bir amblem bulunacak.

6 Kasım’da çıkış yapacak Halo 4’ün Limited Edition sürümü için yayınlanan tasarım görseli ve Halo 4’ün kapağı için yayınlanan video çalışmasına aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook