SSX’in Online Özelliklerinden Geo Tags ve Global Events Videosu

EA Kanada tarafından geliştirilen snowboard oyunu SSX için ilk videonun devamı olan Online özelliklerin tanıtıldığı ikinci video yayınlandı.

Videoda Global Event ve Geotag’lar tanıtılıyor.Global Event’lerin en önemli özelliği multiplayer oyunlarında klasik lobide bekleme sorununu çözmesi ve etkinliğe devam ettirmesi.Yeni bir özellik olan Geotag ise kullanıcılar tarafından oluşturulan toplanabilir eşyalar.Mesela oyun süresince kazanacağınız ya da satın alacağınız Geotag’ları dünyanın farklı bölgelerinden birine kendi istediğiniz yere koyuyorsunuz ve koyduğunuz Geotag’ları başka oyuncular toplamaya çalışıyor.Koyduğunuz Geotag ne kadar geç toplanırsa da size o kadar fazla puan kazandırıyor. SSX, 2 Mart 2012 tarihinde Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümü için piyasalarda olacak.

SSX için yeni geliştirici günlüğünde online özellikleri tanıtan ise yaratıcı yönetmen Todd Batty.İsterseniz şimdi de yayınlanan videoyla sizleri baş başa bırakayım:

 

[flowplayer src=’https://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/SSX- Online özellik-2.mp4′ width=610 height=360 splash=’https://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/01/SSX-Deadly-Descents-video.png ‘ ]


Yorum Yazın

Connect with Facebook