Gears Of War 3’e Müthiş Bir Video Geldi

Xbox 360’ın etkileyici serisi Gears of War’un yeni oyunu 20 Eylül’de piyasalardaki yerini alacak.

Dünyanın işgal altında olduğu zamanda geçen oyunu son serisinde de işgalin son aşamalarını ve Lambent’lerin saldırısını konu alacak.Şiddet,aksiyon dolu bir yapımla karşımıza çıkacak oyunla ilgili yepyeni bir video yayınlandı.

Dust to Dust adını taşıyan video, Marcus ve Dom’un Locust’lar ve Lambent’e karşı savaşını gösteriyor.Harika bir müzikle sunulan videoyu aşağıdan izleyebilirsinzi.

 

[flowplayer src=’https://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/09/Gears of War 3-video.mp4′ width=610 height=360 splash=’https://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/09/GearsofWar3video.jpg ‘ ]


2 Yorum Var

  1. Fırat Özbay dedi ki:

    Bence hayatımız oyun süper bir site, çok güzel bir arayüzü var. Bu siteyi beğenen ilk 250 kişi arasında olmakla gurur duyuyorum. Zamanla çok daha popülerleşçeğine, bölümsonucanavarı, merlinin kazanı gibi sitelerle yarışacağına, hatta geçebileceğine inanıyorum. İyi işleri devam ettirin 😀

  2. ulasufuk ulasufuk dedi ki:

    Öncelikle ekibimiz adına size çok teşekkür ederim yorumunuz için. Sitemizde yenilikler devam edecek sizlere daha kaliteli işler yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Yorum Yazın

Connect with Facebook