Hakkımızda

Ufuk Değirmenci
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni Hayatımız oyunun kurucusu ,sitenin genel yayın yönetmeni.Sitenin alt yapısı ve tasarımı da Ufuk tarafından kodlanmakta.Aynı zamanda hem PC hem konsol incelemeleri ile okuyucunun karşısına çıkacak.Yaklaşık 8 senedir özel sektörde yazılım üzerine çalışıyor.Hayatımız oyun ekibi ile birlikte oyun dünyasındaki çıtayı yukarı taşımak için çalışıyor.
    
Ömer Avşar
Yayın Yönetmeni Bilgisayar ve dolayısıyla internet ile yirmili yaşlarında tanışmış. Her ne kadar sektör olarak alakasız bir alanda çalışsada ; Kodlar ve oyunlar ile olan münasebeti sebebiyle “hayatımızoyun”da sizlerle olacak.
Oyun dünyasına farklı bakış açısı ve yazılarıyla birçok oyunseverin iyi yönde tepkisini çekeceğe benziyor.
    
Erkan Haberdar
Haber Editörü Okuldan kaçıp atari salonlarına giden efsane nesilden.Kuşağın tipik bir temsilcisi anlayacağınız.Hayatının büyük kısmını okuyarak geçirmiş,Yüksek lisans mezunu.Oyunun çetrefilli hayatta insanı dertlerinden uzaklaştırıp,dünyadan somutlayan güzel bişey olduğu fikrine sahip.
    
ARGE
udegirmenci_resim Uğur Değirmenci
Yazılım Geliştirme Sorumlusuinsan oyuncu olmaz oyuncu doğar tabiriyle yakından uzaktan ilgisi olmayan.ilk oyununu 25 yaşında bitiren sıkı bir pes oyuncusu, oyun hayatına aterilerde başlayıp konsollarla devam eden aynı zamanda bilgisayar mühendisi sitenin teknik adamı.