-->
The Witcher 3 ve Call of Duty, Unreal Engine 5’te Böyle Görünebilir

YouTube platformunda içerik üreten “CGtall_com” isimli kullanıcı, The Witcher 3 ve Call of Duty oyunlarının Unreal Engine 5’te nasıl görünebileceğine dair iki farklı video paylaştı.

05.02.2024 | ulasufuk

YouTube platformunda içerik üreten “CGtall_com” isimli kullanıcı, The Witcher 3 ve Call of Duty oyunlarının Unreal Engine 5’te nasıl görünebileceğine dair iki farklı video paylaştı. Bu videolar, oyunseverlere söz konusu oyunların yeni oyun motorundaki potansiyel görünümlerini göstermeyi amaçlıyor.

Videolar, özellikle dikkat çekici yeni görüntüler sunuyor. İlk video, Call of Duty oyunlarından tanıdık 2. Dünya Savaşı ortamlarını günümüz grafik kalitesiyle nasıl yansıtabileceğimizi gösteriyor. İkinci video ise The Witcher 3’ün ormanlarına benzer bir ortamı sergileyerek, yeni nesil grafiklerin oyun dünyasına kattığı gerçekçilik üzerine odaklanıyor.

The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemeler ve yamalarla birlikte animasyon kalitesi ve görüntü kalitesi açısından ne kadar geliştiği vurgulanıyor. Oyunun mod desteği ve bu modların grafik yapılarını daha da iyileştirmesi, oyunculara oyunu daha etkileyici hale getirme fırsatı tanıyor. Diğer taraftan, eski Call of Duty oyunlarının günümüze uyarlanması ve yeni nesil oyun motorlarında kullanılması, oyunseverler için olumlu bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

İlk video

İkinci videoPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.