-->
Suicide Squad: Kill the Justice League Çıktı: İlk Yorumlar Çok Olumlu Ancak Fiyat ve Optimizasyon Eleştiriliyor

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü.

04.02.2024 | ulasufuk

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios’un yeni oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, dün itibarıyla piyasaya sürüldü. Fragmanlarıyla birlikte eleştirilere maruz kalan oyun, Steam platformundaki ilk incelemelerde olumlu geri dönüşler alıyor.

Oyuncular genel olarak oyunu beğeniyor ve içerdiği hikaye ile oynanış unsurlarının oldukça eğlenceli olduğunu belirtiyor. Ancak, oyuncuları üzen nokta ise oyunun fiyatı. Steam platformundaki fiyat etiketi 70 dolar olarak belirlenmiş durumda ki bu da yaklaşık olarak 2.136 Türk Lirası’na denk geliyor.

Diğer yandan, oyunun hikayesi ve oynanış içerikleri beğenilirken HUD ekranı eleştiriliyor. Oyuncular, bu ekranın fazla kalabalık olduğunu ve daha sade olmasını talep ediyorlar. Ayrıca, şu anda optimizasyon sorunlarının bulunduğu da belirtiliyor.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.