-->
Silent Hill 2 Remake ve Orijinal Sürüm Karşılaştırma Videosu Yayınlandı: Grafikteki Değişim Gözler Önüne Serildi

Bloober Team tarafından geliştirilmekte olan Silent Hill 2’nin yeniden yapım sürümü için geçtiğimiz günlerde yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

04.02.2024 | ulasufuk

Bloober Team tarafından geliştirilmekte olan Silent Hill 2’nin yeniden yapım sürümü için geçtiğimiz günlerde yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu video, orijinal grafiklerle karşılaştırılarak oyunun görsel değişimleri açıkça ortaya konuldu.

YouTube’da bulunan içerik üreticisi Cycu1, “Silent Hill 2 Remake vs. Orijinal” adlı videoda, oyunun grafiklerinin karşılaştırmasını gerçekleştirdi. İçerik üreticisi, her iki sürümde de aynı ara sahneleri ve bulmaca içeriklerini kullandı ancak bazı noktalarda kamera açılarının farklılık gösterdiğini belirtti.

Silent Hill 2 Remake, Epic tarafından geliştiricilere sunulan Unreal Engine 5 kullanılarak geliştiriliyor ve hayranlar tarafından merakla beklenen bir proje haline geldi. Oyunun çıkış tarihi hakkında çeşitli raporlar bulunmakta; bazılarına göre 2024 içinde, ancak bazı topluluklar 2025’e kadar sarkabileceğini öne sürüyor.

Karşılaştırma videosuPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.