-->
Palworld İçin Oynanabilir Pokémon Modu Yayınlandı”

Geçtiğimiz süreçte erken erişim aşamasında piyasaya sürülen silahlı Pokémon oyunu Palworld, Steam listelerinde üst sıralara yükselerek büyük bir satış başarısı elde etti.

05.02.2024 | ulasufuk

Geçtiğimiz süreçte erken erişim aşamasında piyasaya sürülen silahlı Pokémon oyunu Palworld, Steam listelerinde üst sıralara yükselerek büyük bir satış başarısı elde etti. Son gelişmelere göre, oyunun beklenen Pokémon modu, telif hakkı sorunları nedeniyle engellenmiş olsa da, yapılan değişikliklerle birlikte indirilebilir ve oynanabilir hale getirilmiş durumda.

Bu mod, telifsiz bir Pokémon deneyimi sunma iddiasında bulunuyor. Ancak, geliştirilen modun tam olarak Pokémon içeriğini yansıtamaması, bazı oyuncular tarafından yetersiz bulunabilir. Oyuncular, modu indirerek kendi deneyimlerini yaşamak istiyorlarsa, beklentilerini düşük tutmaları önerilmekte. Mod, Pokémon tarzında yaratıklar ve karakterler içermekle birlikte, orijinal Pokémon deneyimini tam anlamıyla sunamayabilir.

Palworld’un Pokémon modunun indirilebilir olduğu belirtiliyor, ancak denemeden önce oyuncuların modun nasıl bir yapıya sahip olduğunu anlamak adına beklentilerini kontrol etmeleri öneriliyor. Modun indirme linkine ulaşmak için buraya göz atabilirsiniz.

Mod videosuPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.