-->
MediaMarkt’tan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlere Özel 600 TL MaxiPuan Fırsatı!

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor.

09.02.2024 | ulasufuk

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. 16 Şubat’a kadar geçerli olan Maximum kampanyası ile tüketiciler, tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 600 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, tüketicilere sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi. Buna göre tüketiciler, 16 Şubat tarihine kadar mediamarkt.com.tr’de Maximum Kart’la tek seferde yapacakları 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 600 TL MaxiPuan kazanacak. 

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşCep uygulamasındaki ilgili bölümden ‘‘KATIL’’ butonuna tıklaması yeterli oluyor. MaxiPuanlar; kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı Maximum Kart’a 28 Mart 2024 tarihinde yüklenecek. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024 olacak.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.