-->
YENİ BOOSTER SET MAZE OF MILLENIA İLE YU-GI-OH! KOLEKSİYON KART OYUNUNA TURNUVA KARTLARI EKLENİYOR

Ayrıca TV serisinden daha önce hiç ortaya çıkmamış yepyeni kartlar da şimdi sizlerle

18.01.2024 | ulasufuk

Ayrıca TV serisinden daha önce hiç ortaya çıkmamış yepyeni kartlar da şimdi sizlerle

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için yepyeni booster seti Maze of Millennia‘nın çıktığını duyurdu.

Maze of Millennia, çizgi seride görülen ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülen yepyeni kartlar ve günümüzün en popüler turnuva kartlarından bazılarıyla geliyor. Bu setle Düellocuları Yu-Gi-Oh!’nun birçok dünyasında ilk kez ortaya çıkan veya bu dünyalardan ilham alan düzinelerce yeni kart bekliyor.

Bu kartlara Pegasus’un geçen yıl Duelist Nexus‘ta tanıtılan ve altı yıl sonra Yu-Gi-Oh! TCG’ye eklenen ilk yeni canavar türü olan İllüzyon canavarlarıyla etkileşime girebilen müthiş Büyü Kartı Eye of Illusion da dahil.

Clorless, Chaos King of Dark World oyuna eklenen yeni kartlardan bir diğeri ve son derece güçlü. Bu Seviye 12 Canavar Kartı Füzyon Çağırıldığında, rakibinizin TÜM kartlarını tek bir hamlede yok edebilirsiniz.

Bu arada, bu sette yer alan yepyeni Bonfire kartı, Seviye 4 veya daha düşük herhangi bir Pyro canavarını elinize ekleyen, oyuncuların uzun zamandır beklediği bir Büyü Kartı. Bu kart şubat ayının başlarında yapılması planlanan, yaklaşan Phantom Nightmare setiyle dünya çapında prömiyeri yapılacak olan yeni Pyro tabanlı temayla ilgilenen Düellocular için mutlaka sahip olunması gereken bir kart.

Bunlar ve çok daha fazlası Maze of Millennia‘da sizi bekliyor. Tam set, 11 Ultra Rare, 16 Süper Rare, 57 Rare ve 1 Çeyrek Yüzyıl Secret Rare dahil olmak üzere 85 kart içerir. 16 kart aynı zamanda Koleksiyoncu Nadirleri olarak da mevcut. Her güçlendirici paketinde 1 Folyo ve 6 Nadir kart olmak üzere 7 kart bulunmakta.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.