-->
Wo Long: Fallen Dynasty, 7 Şubat’ta Complete Edition ile Karşımıza Çıkıyor!

Koei Tecmo’nun yayıncılığını üstlendiği ve Team NINJA ekibinin geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir sürüm duyuruldu.

12.01.2024 | ulasufuk

Koei Tecmo’nun yayıncılığını üstlendiği ve Team NINJA ekibinin geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir sürüm duyuruldu. Oyunun Complete Edition sürümü, 7 Şubat tarihinde oyuncularla buluşacak.

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak. PC kullanıcıları, oyunu Steam ve Microsoft Mağazası üzerinden temin edebilecekler.

Bu sürüm, ana oyunu, tüm genişletmeleri ve bonusları içeriyor. “Battle of Zhongyuan”, “Conqueror of Jiangdong” ve “Upheaval in Jingxiang” genişletmeleri yanı sıra “Qinglong Armor Set”, “Zhuque Armor Set” ve “Baihu Armor Set” gibi içeriklere ek olarak, bonus indirilebilir içerik öğeleri ve Shiji (mini haritadaki bayrakların yerlerini gösterir) bulunuyor.

Wo Long: Fallen Dynasty, şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut. Ayrıca, oyun Xbox Game Pass kütüphanesinde de yer alıyor. Complete Edition ile oyuncular, oyununun daha geniş bir içeriğine erişim sağlayarak heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.