-->
Tekken 8 İçin Zafina Oynanış Fragmanı Yayınlandı”

Bandai Namco, popüler dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için heyecan verici bir oynanış fragmanı daha yayınladı.

14.01.2024 | ulasufuk

Bandai Namco, popüler dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için heyecan verici bir oynanış fragmanı daha yayınladı. Bu seferki fragman, oyunun merakla beklenen karakterlerinden Zafina’nın aksiyon dolu sahnelerini sergiliyor.

Fragman, Zafina’nın oynanış tarzını detaylı bir şekilde inceleyerek karakterin öne çıkan hareketlerini ve kombolarını ortaya koyuyor. Oyuncular, Zafina’nın yeteneklerini ve oyun içi dinamiklerini daha yakından tanıma fırsatı buluyorlar.

Tekken 8, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, ve PC platformları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden erişilebilir olacak. Şu an için oyuna dair ücretsiz bir demo sürümü mevcut, bu sayede oyuncular, oyunun nasıl bir deneyim sunacağını önceden keşfetme imkanına sahipler.

Oyunun beklenen çıkış tarihiyle birlikte, Tekken 8’de seride daha önce görülmemiş yeni mekanikler, oynanış özellikleri, genel iyileştirmeler ve birçok yenilikçi özellik de yer alacak. Oyun severler, bu güncellenmiş versiyonun heyecan verici dünyasına adım atmak için sabırsızlanıyor.

Zafina fragmanıPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.