-->
Tekken 8 Açılış Sinematiği Yayınlandı: İlk DLC Karakteri Belli Oldu”

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı.

15.01.2024 | ulasufuk

Bandai Namco ekibi, heyecanla beklenen dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir açılış sinematik fragmanını oyuncularla paylaştı. Fragmanda, Eddy Gordo karakteri öne çıkarken, karakterle ilgili detaylar da açıklandı.

Fragmana göre, Eddy Gordo oyunun ilk sezonunda indirilebilir bir karakter olarak sunulacak. Bu karakter, ilkbahar aylarında piyasaya sürülecek ve ardından yaz, sonbahar ve kış aylarında da yeni dövüşçüler oyuna katılacak.

Tekken 8, beklenen oyunlar arasında yer alarak seriye yeni bir soluk getirecek. Oyun, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, ve PC platformları için çıkış yapacak. PC sürümü ise Steam platformu üzerinden erişilebilecek. Ayrıca, oyuncular şu anda oyunun ücretsiz demosuna ulaşabilir ve oyunun genel yapısını deneyimleyebilirler.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.