-->
Superdome 2023: BBL Esports, Mısır Şampiyonu!

VALORANT Superdome serisi’nin Mısır ayağı, nefes kesen finalde BBL Esports’un zaferiyle sona erdi!

14.01.2024 | ulasufuk

VALORANT Superdome serisi’nin Mısır ayağı, nefes kesen finalde BBL Esports’un zaferiyle sona erdi! Turnuvanın büyük finalinde BBL Esports, Team Falcons ile karşı karşıya geldi ve üç maçlık bir seride 3-0’lık bir galibiyet elde ederek şampiyonluğa ulaştı. Bu büyük başarı, BBL Esports ekibine 12.000 Dolarlık ödül getirdi.

Büyük finalde oynanan beş maçlık seri, Split, Haven ve Breeze haritalarında gerçekleşti. BBL Esports, muhteşem performanslarıyla Split’te 13-6, Haven’da 13-8 ve Breeze’de 13-6’lık skorlarla üstünlük sağlayarak toplamda 3-0’lık bir galibiyet elde etti. Bu zaferin ardında, karşılaşmanın MVP oyuncusu BBL Esports’un yıldız ismi QutionerX oldu.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.