-->
Suicide Squad: Kill the Justice League için Denuvo Koruması Eklendi

Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan ve çıkış öncesinde eleştirilere maruz kalan kötü kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, Denuvo teknolojisini kullanacak.

29.01.2024 | ulasufuk

Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan ve çıkış öncesinde eleştirilere maruz kalan kötü kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, Denuvo teknolojisini kullanacak. Steam sayfasının güncellenmesiyle ortaya çıkan bilgilere göre, oyunun Denuvo korumasıyla geleceği açıklandı.

Eleştirilerin Odağında Kalmış Bir Yapım

Denuvo koruması, oyuncu toplulukları ve geliştiriciler tarafından genellikle eleştirilen bir yapı olarak biliniyor. Bu korumanın kullanıldığı oyunlarda sık sık performans düşüşleri ve takılmalar yaşanabiliyor, bu nedenle bu korumanın tercih edilmesi tavsiye edilmiyor.

Batman: Arkham serisinin geliştiricisi tarafından sunulacak olan oyun, 2 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun Steam sayfasında 70 dolarlık bir fiyat etiketi bulunurken, Epic Games platformunda 1.299 TL olarak satışa sunulacak. Oyunda, Suicide Squad ekibi olarak dört farklı karakteri kontrol edebilecek ve adalet birliği üyeleriyle mücadele ederek büyük bir göreve atılacağız.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.