-->
Street Fighter 6’ya Ed Adlı Yeni DLC Karakteri Şubat Ayında Geliyor

Capcom tarafından geliştirilen ve dövüş aksiyonunu sevenlere hitap eden Street Fighter 6, oyunculara yeni bir karakter sunmaya hazırlanıyor.

22.01.2024 | ulasufuk

Capcom tarafından geliştirilen ve dövüş aksiyonunu sevenlere hitap eden Street Fighter 6, oyunculara yeni bir karakter sunmaya hazırlanıyor. Şubat ayında indirilebilir içerik olarak oyuna eklenmesi planlanan Ed karakteri, serinin Deluxe Edition ve Ultimate Edition sürümlerine sahip olan oyuncular tarafından doğrudan kullanılabilecek. Ayrıca, Year 1 Character Pass’e sahip olan oyuncular da Ed karakterine erişim sağlayabilecekler.

Ed karakteri için tanıtım fragmanı da yayınlandı. Boksun psikopat versiyonunu temsil eden Ed, diğer dövüşçülerle mücadele etmek için kısa bir süre içinde sahneye çıkacak. Street Fighter 6, şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, ve PC platformlarında mevcut. Oyunun PC sürümü ise Steam platformunda oynanabiliyor.

Ed fragmanıPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.