-->
Star Wars Outlaws 2024’ün Son Çeyreğinde Piyasaya Sürülebilir!

Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

04.01.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni Star Wars oyunu, Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Disney Parks’ın bir blog yazısı, oyunun 2024’ün son çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini öne sürdü.

Yanlışlıkla paylaşılan bilgi, “Açık dünya Star Wars oyunu Outlaws, bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek” ifadesini içeriyordu. Bu bilgi daha sonra kaldırıldı, ancak Ubisoft tarafından yapılan bir düzeltme, oyunun 2024 yılında çıkacağını teyit etti.

Star Wars Outlaws, galaksinin ikonik ve yeni gezegenlerini keşfetme fırsatı sunacak. Kay Vess adlı karakterle, arkadaşı Nix ile birlikte özgürlük arayışında, galaksiyi keşfetmeye ve yeni bir hayata başlamaya hazır olun. Oyun, heyecan verici risklerle dolu bir galaksiyi oyunculara sunacak.

Bu haberle birlikte, geçtiğimiz yılın haziran ayında duyurulan Star Wars Outlaws için belirlenen başlangıç tarihi olan 2023 mali yılına dair beklentiler ertelendi. Ubisoft’un düzeltmesine rağmen, oyunun 2024’ün sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

Star Wars Outlaws’ın geliştirilme süreci ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi almak için Ubisoft’un resmi açıklamalarını beklemeye devam ediyoruz. Star Wars hayranları, yeni oyununun galaksiye ne gibi sürprizler getireceğini heyecanla bekliyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.