-->
Square Enix’in Yeni Oyunu Visions of Mana Yakında Geliyor

Square Enix, yaz aylarında çıkış yapacak olan yeni rol yapma oyunu Visions of Mana’yı oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

21.01.2024 | ulasufuk

Square Enix, yaz aylarında çıkış yapacak olan yeni rol yapma oyunu Visions of Mana’yı oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC platformları için piyasaya sürülecek. PC kullanıcıları ise oyunu Steam ve Microsoft Store üzerinden temin edebilecekler.

Haber, Xbox Developer’s Direct ’24 etkinliği sırasında ortaya çıktı. Mana serisinin yapımcısı Masaru Oyamada ve serinin yaratıcısı Koichi Ishii, etkinlikte yer alarak hayranlara uzun süredir beklenen oyun hakkında çeşitli detayları paylaştılar.

Etkinlikte, oyunun geliştirme sürecine dair detaylı bilgiler verildi. Ayrıca, oynanışa dair derinlemesine incelemeler ve sahne arkası videoları da paylaşıldı. Visions of Mana, uzakdoğu çizgi tarzıyla dikkat çekiyor ve parti tabanlı bir rol yapma deneyimi sunmanın yanı sıra aksiyon sistemine odaklanarak oyunculara çeşitli heyecanlar vaat ediyor.

Yeni fragman Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.