-->
Skull and Bones’un Açık Betası ve Yol Haritası Belli Oldu!

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen korsan temalı oyun Skull and Bones için yeni detaylar ortaya çıktı.

29.01.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen korsan temalı oyun Skull and Bones için yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun açık betası 8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

Skull and Bones, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek. Ancak önce oyuncular, açık beta sürecinde Kızıl Adayı, Afrika kıyılarını, açık denizleri ve Doğu Hint adalarını keşfetme fırsatı bulacaklar.

Açık beta sürecinde, oyuncular “Exterminate the Rat” adlı göreve kadar ilerleyebilecek, en fazla 6. seviyeye ve 1. rütbeye yükselebilecekler ve çapraz oyun desteği ile buradaki ilerlemelerini tam sürüm oyuna aktarabilecekler. Ancak tam sürümde devam etmek isteyen oyuncuların satın alım yapması gerekecek.

Ubisoft, oyunculara oyunun ilk yılında çeşitli içerikler sunmayı planlıyor ve bu içeriklerle ilgili yeni bir fragman yayınladı. Fragmana aşağıdan göz atabilir ve oyunun sonrasında sunulacak içeriklere, dünyasında yer alan etkinliklere ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.

Yeni fragmanPopüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.