-->
Senua’s Saga: Hellblade II, 21 Mayıs’ta Geliyor

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Ninja Theory ekibinin yaptığı Senua’s Saga: Hellblade II’nin çıkış tarihi açıklandı.

21.01.2024 | ulasufuk

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Ninja Theory ekibinin yaptığı Senua’s Saga: Hellblade II’nin çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 21 Mayıs tarihinde Xbox Series ve PC platformları için dijital olarak kullanıcılara sunulacak. PC sürümü ise Steam ve Microsoft Mağazası üzerinden erişilebilir olacak.

Senua’s Saga: Hellblade II, çok beklenen bir yapım olarak öne çıkıyor ve belirtilen tarihte 50 dolarlık bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Ayrıca, Xbox Game Pass aboneleri de oyunu abonelikleri kapsamında ücretsiz olarak oynayabilecekler. Ninja Theory stüdyo başkanı Dom Matthews, devam oyununun hikayeye daha fazla odaklandığını ve ilk oyuna benzer uzunlukta bir yapıya sahip olacağını belirtti.

İlk oyun, bağımsız bir ekip tarafından geliştirilmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Şimdi ise bağımsız ekip, Xbox Game Studios bünyesinde yer alarak serinin devamını getiriyor ve hayranlarını 21 Mayıs’ta büyüleyici bir deneyimle buluşturmayı planlıyor.

Yeni tanıtımPopüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.