-->
RTX Remix Moduyla Güçlendirilmiş Tomb Raider 2’den Yeni Ekran Görüntüleri

Geçtiğimiz hafta ilk Tomb Raider oyunundaki RTX Remix modundan paylaşılan ekran görüntülerinin ardından, şimdi serinin ikinci oyunundan yeni görüntüler ortaya çıktı.

22.01.2024 | ulasufuk

Geçtiğimiz hafta ilk Tomb Raider oyunundaki RTX Remix modundan paylaşılan ekran görüntülerinin ardından, şimdi serinin ikinci oyunundan yeni görüntüler ortaya çıktı. RTX Remix modu, eski oyunları daha göz alıcı hale getirerek hayranlarına nostaljik bir deneyim sunuyor.

YouTube içerik üreticisi ‘skurtyyskirts’, paylaştığı ekran görüntüleri ile RTX Remix modunun detaylarını bizlere aktarıyor. Açık beta sürümünden alınan bu görüntüler, final sürümünün daha da geliştirilmiş olacağını gösteriyor. Ekran görüntüleri arasında özellikle aydınlatmalar ve yansımaların daha etkileyici bir şekilde güçlendirildiği görülüyor.

Ayrıca, oyunu geliştiren ekip, grafiklerde bazı iyileştirmeler yaparak 2024 yılında oyunculara bu klasik Tomb Raider oyununu iki farklı sürümde deneyimleme imkanı sunuyor. Ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilir ve siz de görsel iyileştirmeler hakkında yorum yapabilirsiniz.

Peki, siz RTX Remix modunun bundan sonra hangi oyuna uygulanmasını istersiniz?Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.